GEMBIRD adapter USB Bluetooth v4.0, mini dongle
Kód: 210900131Podrobný popis
Rozhraní: USB 2.0
Bluetooth specification: v.4.0, downwards compatible with v.3.0 or older, CSR chipset
Rozměry: 22 x 15 x 7 mm
Hmotnost: 3g
Související odkazy
Související dokumenty
Dodatočné parametre
| Kategória: | Bluetooth adaptéry |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 0.01 kg |
| EAN: | 8716309090131 |
| Barva: | Černá |
| Barva - přesná: | Černá |
| Délka: | 0 m |
| Hloubka jedn. balení: | 1.5 |
| Hmotnosť: | 0.01 kg |
| Kód výrobcu: | BTD-MINI5 |
| Přesná délka: | 0 m |
| Rozměr xyz jedn. balení: | 11.7x9.3x1.5 |
| USB Type A: | 1 M |
| Verze datového rozhraní: | USB 2.0 |
| Záruka: | 24 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
