LENOVO Legion 17" Gaming Batoh GB800 (Light Gray)
Kód: 1651589Podrobný popis
Produkt:Lenovo Legion 17" Gaming Backpack GB800 (Light Gray)
Part Number: GX41U39300
| Rozmer | 17-inch |
| Farba | Light Gray |
| Material | 80% Polyurethane, 20% Polyester |
| Hmotnosť | 1310 g |
Rozmery(LxHxd) | 315x450x180mm |
| Záruka | 1 rok |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Batohy |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky (1 rok IČO) |
| Hmotnosť: | 1.325 kg |
| EAN: | 195892135265 |
| Barva: | Šedá |
| Délka: | 48.5 cm |
| Hmotnosť: | 1.325 kg |
| Šířka: | 33 cm |
| Typ: | Batoh |
| Výška: | 18 cm |
| Záruka: | 2 roky (1 rok IČO) |
| Uhlopriečka: | 17 " |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
