GP Nabíjecí bat. ReCyko 200 (9V) - 1ks
Kód: 219986100243Podrobný popis
Značka GP
Objednací číslo B2552
Produktové číslo 1032521021
EAN 4891199212710
velikost baterie 9 V
chemické složení NiMH
kategorie/řada ReCyko
možnost nabíjení ano
kapacita 200 mAh
napětí 8,4 V
typ 6HR61 9 V (1604)
provozní teplota -20 °C až +50 °C
počet nabíjecích cyklů více než 500
hmotnost 42,5 g
max. skladovatelnost neuvádí se
značka GP
rozměr 26,5 × 15,7 × 48,5 mm
prodejní obal 1 ks, papírová krabička
Dodatočné parametre
| Kategória: | Batérie |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 0.04 kg |
| EAN: | 4891199212710 |
| Hloubka jedn. balení: | 2 |
| Hmotnosť: | 0.04 kg |
| Kód výrobcu: | 1032521021 |
| Provedení baterie: | 9V baterie |
| Rozměr xyz jedn. balení: | 8.3x10.7x2 |
| Technologie baterie: | Nabíjecí |
| Záruka: | 24 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
