GP Alkalická baterie ULTRA 9V (6LF22) - 1ks
Kód: 219986100213Podrobný popis
Značka GP
Objednací číslo B02511
Produktové číslo 1013521100
EAN 4891199216398
velikost baterie 9 V
chemické složení alkalické
kategorie/řada Ultra Alkaline
možnost nabíjení ne
kapacita neuvádí se
napětí 9 V
typ 6LR61 9 V
provozní teplota -20 °C až +54 °C
počet nabíjecích cyklů nenabíjecí
hmotnost 28 g
max. skladovatelnost 10 let
značka GP
rozměr 26,5 × 17,5 × 48,5 mm
prodejní obal 1 ks, papírová krabička
Dodatočné parametre
| Kategória: | Batérie |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 0.05 kg |
| EAN: | 4891199216398 |
| Hloubka jedn. balení: | 2 |
| Hmotnosť: | 0.05 kg |
| Kód výrobcu: | 1013521100 |
| Provedení baterie: | 9V baterie |
| Rozměr xyz jedn. balení: | 10.5x8.5x2 |
| Technologie baterie: | Jednorázová |
| Záruka: | 24 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
