GP alkalická baterie 12V 27A 5ks
Kód: 219985108Podrobný popis
Technický popis zboží
12 V - 20 mAh
průměr 7,7 x 28 mm
kovový obal
prodejní obal: 1 x 5 ks, blistr
Dodatočné parametre
| Kategória: | Batérie |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 0.03 kg |
| EAN: | 4891199011504 |
| Hloubka jedn. balení: | 1.4 |
| Hmotnosť: | 0.03 kg |
| Kód výrobcu: | 1021002715 |
| Provedení baterie: | 27A |
| Rozměr xyz jedn. balení: | 4.9x16x1.4 |
| Technologie baterie: | Jednorázová |
| Záruka: | 24 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
