2-POWER Baterie 11,55V 4650mAh pro Lenovo ThinkBook 14-IML, 14-IIL, 15-IML, 15-IIL
Kód: 2191062385Podrobný popis
Náhradní baterii 2-Power je možné použít pro modely notebooku:
Ibm/Lenovo
Lenovo ThinkBook 14-IML
Lenovo ThinkBook 15-IML
Lenovo ThinkBook 14-IIL
Lenovo ThinkBook 15-IIL
Dodatočné parametre
| Kategória: | Batérie pre notebooky |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 0.3 kg |
| EAN: | 77055444 |
| Hloubka jedn. balení: | 3.2 |
| Hmotnosť: | 0.3 kg |
| Kód výrobcu: | 77055444 |
| Napětí baterie: | 11,55 V |
| Rozměr xyz jedn. balení: | 15.8x24.4x3.2 |
| Záruka: | 24 |
| Kapacita Wh: | 53,7 Wh |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
