Rollei náhradní baterie pro fotoaparáty Compactline 880/ Sportsline 64 a Compactline 64 Dual Screen
Kód: 40525Podrobný popis
Rollei baterie pro Compactline 880 a Sportsline 64Kvalitní akumulátor pro váš fotoaparáty Compactline 880, 64 Dual Screen a Sportsline 64.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Kompatibilita: Rollei Compactline 880, 64 Dual Screen a Sportsline 64
Kapacita: 750 mAh
Technologie: Lithium-iontová
Napětí: 3,7 V
Dodatočné parametre
| Kategória: | Batérie pre Foto a Video |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.023 kg |
| EAN: | 4048805405251 |
| Barva: | Červená |
| Dropshipment - Alza: | Ano |
| Formát baterie: | pro fotoaparát |
| Hmotnosť: | 0.02300 kg |
| Kapacita PowerBanky: | 750 mAh |
| Technologie baterie: | Li-Iontová |
| Záruka: | 2 roky, 24 měsíce |
| Záruka pre IČO: | 24 měsíce |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
