PremiumCord Kabel Toslink - Toslink 90°, tloušťka kabelu:4.0mm, délka 2m
Kód: 296036Podrobný popis
Optický kabel pro digitální propojení audio periférií s vynikajícím zvukovým přenosem signálu rychlostí světla. Oproti metalickým kabelům není ovlivňován elektromagnetickým rušením, způsobujícím chyby v přenosu nebo zkreslení zvuku (u analogového přenosu). Ideální řešení pro dosažení maximální kvality zvuku za všech podmínek.
*Digitální optický audio kabel Toslink - Toslink zahnutý konektor 90°
*První konektor: Toslink rovný konektor male
*Druhý konektor: Toslink zahnutý konektor 90° male
*Průměr kabelu: 4,0mm
*Zastříknuté konektory
*Barva: černá
*Délka: 2m
Dodatočné parametre
| Kategória: | Audio káble, redukcie a prevodníky |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 0.05 kg |
| EAN: | 8592220018955 |
| Barva: | Černá |
| Barva - přesná: | Černá |
| Délka: | 2 m |
| Hloubka jedn. balení: | 2.1 |
| Hmotnosť: | 0.05 kg |
| Kód výrobcu: | kjtos3-2 |
| Přesná délka: | 2 m |
| Rozměr xyz jedn. balení: | 17.9x16.8x2.1 |
| Toslink: | 2 M |
| Typ: | Kabely |
| Záruka: | 24 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
