PremiumCord Kabel Toslink M/M, OD:4mm, 2m
Kód: 296030869Podrobný popis
Optický kabel pro digitální propojení audio periférií s vynikajícím zvukovým přenosem signálu rychlostí světla. Oproti metalickým kabelům není ovlivňován elektromagnetickým rušením, způsobujícím chyby v přenosu nebo zkreslení zvuku (u analogového přenosu). Ideální řešení pro dosažení maximální kvality zvuku za všech podmínek.
Parametry a specifikace:
*Typ: digitální optický audio kabel
*Konektory: 2x Toslink
*Průměr kabelu: 4 mm
*Délka: 2 m
*Barva: černá
Dodatočné parametre
| Kategória: | Audio káble, redukcie a prevodníky |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 0.05 kg |
| EAN: | 8592220004422 |
| Barva: | Černá |
| Délka: | 2 m |
| Hloubka jedn. balení: | 4.8 |
| Hmotnosť: | 0.05 kg |
| Kód výrobcu: | kjtos2 |
| Přesná délka: | 2 m |
| Rozměr xyz jedn. balení: | 16.8x17.8x4.8 |
| Toslink: | 2 M |
| Typ: | Kabely |
| Záruka: | 24 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
