PREMIUMCORD Kabel prodlužovací audio 2x Cinch - 2x Cinch (RCA, M/F) 10m
Kód: 2960305027Podrobný popis
Kabel pro prodloužení spojení dvou audio zařízení zvukovým signálem stereo kvality. Na obou stranách jsou 2 konektory RCA (cinch).
- Konektory: 2 x RCA cinch male <-> 2 x RCA cinch female
- Barva konektorů: černá a červená
- Barva: černá
- Délka:10 m
Dodatočné parametre
| Kategória: | Audio káble, redukcie a prevodníky |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 0.21 kg |
| EAN: | 8592220012403 |
| Barva: | Černá |
| Délka: | 10 - 11 m |
| Hloubka jedn. balení: | 5.1 |
| Hmotnosť: | 0.21 kg |
| Kód výrobcu: | kjackcmf2-10 |
| Přesná délka: | 10 m |
| RCA: | 2 M, 2 F |
| Rozměr xyz jedn. balení: | 13.5x13.6x5.1 |
| Typ: | Vícekonektorové kabely |
| Záruka: | 24 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
