PREMIUMCORD Kabel audio 3,5mm Jack - 2x Cinch 3m (M/M, stereo)
Kód: 2960305023Podrobný popis
Kabel stereojack 3.5mm - 2x CINCH M pro propojení audia.
- konektory 3.5" stereojack samec - 2x cinch samec
- vhodný pro propojení TV, k mobilům, mp3 apod.
- délka 3m
Dodatočné parametre
| Kategória: | Audio káble, redukcie a prevodníky |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 0.07 kg |
| EAN: | 8592220011963 |
| Barva: | Černá |
| Barva - přesná: | Černá |
| Délka: | 3,0 - 3,4 m |
| Hloubka jedn. balení: | 3.2 |
| Hmotnosť: | 0.07 kg |
| Jack 3,5 mm: | 1 M |
| Kód výrobcu: | kjackcin3 |
| Přesná délka: | 3 m |
| RCA: | 2 M |
| Rozměr xyz jedn. balení: | 9.3x19.1x3.2 |
| Typ: | Vícekonektorové kabely |
| Záruka: | 24 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
