GEMBIRD Kabel audio 3,5mm Jack - Jack prodlužovací 1,5m (M/F, stereo)
Kód: 29601031939Podrobný popis
CCA-423 3.5mm stereo jack do 3.5mm stereo zásuvky 1.5 metru prodloužený kabel
3.5mm stereo jack do 3.5mm stereo zásuvky audio prodloužený kabel
Dodatočné parametre
| Kategória: | Audio káble, redukcie a prevodníky |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 0.04 kg |
| EAN: | 8716309024563 |
| Barva: | Černá |
| Barva - přesná: | Černá |
| Délka: | 1,3 - 1,5 m |
| Hloubka jedn. balení: | 2.8 |
| Hmotnosť: | 0.04 kg |
| Jack 3,5 mm: | 1 F, 1 M |
| Kód výrobcu: | CCA-423 |
| Přesná délka: | 1,5 m |
| Rozměr xyz jedn. balení: | 7.5x19.8x2.8 |
| Typ: | Kabely |
| Vlastnost: | kulatý |
| Záruka: | 24 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
