GEMBIRD CCA-423-2M extension audio cable stereo minijack M/F 2M
Kód: 2170948525Podrobný popis
Type: Audio prodlužovací kabel
Konektor1: 3,5mm jack Male
Konektor2: 3,5mm jack Female
Barva: černá
Délka kabelu: 2m
Více informací na webu výrobce: http://gmb.nl/item.aspx?id=9202
Dodatočné parametre
| Kategória: | Audio káble, redukcie a prevodníky |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 0.04 kg |
| EAN: | 8716309092029 |
| Barva: | Černá |
| Barva - přesná: | Černá |
| Délka: | 2 m |
| Hloubka jedn. balení: | 3.7 |
| Hmotnosť: | 0.04 kg |
| Jack 3,5 mm: | 1 F, 1 M |
| Kód výrobcu: | CCA-423-2M |
| Přesná délka: | 2 m |
| Rozměr xyz jedn. balení: | 13.3x7.9x3.7 |
| Typ: | Kabely |
| Záruka: | 24 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
