Singlepack Violet T44JD40 UltraChrome PRO 12 700ml
Kód: EC13T44JD40Podrobný popis
Inkousty Epson byly vyvinuty tak, aby fungovaly v harmonii s tiskárnami Epson. Výsledkem je zřetelný text odolný vůči rozmazání, který vydrží po celé generace.
Barva: Violet
Výtěžnost: 700 ml
Kompatibilní zařízení:
SureColor SC-P7500
SureColor SC-P7500 Spectro
SureColor SC-P9500
SureColor SC-P9500 Spectro
Dodatočné parametre
| Kategória: | Atramenty |
|---|---|
| Záruka: | 6 |
| Hmotnosť: | 1.04 kg |
| EAN: | 8715946668734 |
| Barevný tisk: | Ano |
| Barva: | Fialová (Violet) |
| Černobílý tisk: | Ne |
| Hloubka jedn. balení: | 4.9 |
| Hmotnosť: | 1.04 kg |
| Kód výrobcu: | C13T44JD40 |
| Objem kazety: | 700 ml |
| Rozměr xyz jedn. balení: | 11.8x35.1x4.9 |
| Typ spotřebního materiálu: | Inkoustové cartridge |
| Záruka: | 6 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
