Ink. kazeta TB kompat. s Canon PG-540XL
Kód: 48332002793Podrobný popis
TB Print je dlouholetým výrobcem alternativních kazet pro celou řadu tiskáren světových výrobců.
Kazety a tonery splňují nejpřísnější nároky na kvalitu i tisk samotný.
TB Print je synonymum pro dokonalé věrný, ostrý tisk a to za stále atraktivní cenu.
Typ (cartridge/toner): Cartridge - renovace
Kapacita tisku (stran):
Výtěžnost (ml): 21ml
Chip: Ano
Barva: černá
Kompatibilita s modely:
Canon Pixma MG 2140, MG 2150, MG 2250, MG 3140, MG 3150, MG 3250, MG 3255, MG 3550, MG 4140, MG 4150, MG 4250 Canon Pixma MX 370, MX 375, MX 395, MX 435, MX 455, MX 475, MX 515, MX 525, MX 535
Záruka
Neomezená doživotní záruka
TB Print garantuje opravu tiskárny v případě jejího poškození
Dodatočné parametre
| Kategória: | Atramenty |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.08 kg |
| EAN: | 5901500503044 |
| Barevný tisk: | Ne |
| Barva: | Černá (Black) |
| Černobílý tisk: | Ano |
| Hloubka jedn. balení: | 3.9 |
| Hmotnosť: | 0.08 kg |
| Kód výrobcu: | TBC-PG540XLBR |
| Objem kazety: | 21 ml |
| Rozměr xyz jedn. balení: | 10.1x10.1x3.9 |
| Typ spotřebního materiálu: | Inkoustové cartridge |
| Výtěžnost kazety: | 600 počet stran, 501 - 1000 rozsah str. |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
