Ink. kazeta TB kompat. s Canon PG-512BK
Kód: 48332002791Podrobný popis
TB Print je dlouholetým výrobcem alternativních kazet pro celou řadu tiskáren světových výrobců.
Kazety a tonery splňují nejpřísnější nároky na kvalitu i tisk samotný.
TB Print je synonymum pro dokonalé věrný, ostrý tisk a to za stále atraktivní cenu.
Typ (cartridge/toner): Cartridge - renovace
Kapacita tisku (stran):
Výtěžnost (ml): 15ml
Chip: Ano
Barva: Černá
Kompatibilita s modely:
Canon Pixma iP2700, Canon Pixma MP240, Canon Pixma MP250,
Canon Pixma MP260, Canon Pixma MP270, Canon Pixma MP280,
Canon Pixma MP480, Canon Pixma MP490, Canon Pixma MP495,
Canon Pixma MX320, Canon Pixma MX330, Canon Pixma MX340,
Canon Pixma MX350
Váha výrobku (g): 48,5g
Rozměry balení:
Hmotnost (g): 60
Výška (mm): 100
Šířka (mm): 100
Hloubka (mm): 35
Záruka
Neomezená doživotní záruka
TB Print garantuje opravu tiskárny v případě jejího poškození
(bližší info v sekci download)
Certifikáty k produktům naleznete rovněž v sekci download.
Související dokumenty
Dodatočné parametre
| Kategória: | Atramenty |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.06 kg |
| EAN: | 5901500501705 |
| Barevný tisk: | Ne |
| Barva: | Černá (Black) |
| Černobílý tisk: | Ano |
| Hloubka jedn. balení: | 3.9 |
| Hmotnosť: | 0.06 kg |
| Kód výrobcu: | TBC-PG512BR |
| Objem kazety: | 15 ml |
| Rozměr xyz jedn. balení: | 10.2x10.1x3.9 |
| Typ spotřebního materiálu: | Inkoustové cartridge |
| Výtěžnost kazety: | 420 počet stran, 251 - 500 rozsah str. |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
