Ink. kazeta TB kompat. s Brother MFC-J2330DW Černá
Kód: 4833200127Podrobný popis
TB Print je dlouholetým výrobcem alternativních kazet pro celou řadu tiskáren světových výrobců.
Kazety a tonery splňují nejpřísnější nároky na kvalitu i tisk samotný.
Kapacita tisku (stran): 3 000 str.
Výtěžnost (ml): 65 ml
Chip: Ano
Barva: Černá
Kompatibilita s modely:
MFC-J2330DW
MFC-J2730DW
MFC-J3530DW
MFC-J3930DW
Záruka: Neomezená doživotní záruka
TB Print garantuje opravu tiskárny v případě jejího poškození..
Dodatočné parametre
| Kategória: | Atramenty |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.12 kg |
| EAN: | 5902002081474 |
| Barva: | Černá (Black) |
| Hloubka jedn. balení: | 4.5 |
| Hmotnosť: | 0.12 kg |
| Kód výrobcu: | TBB-LC3619B |
| Objem kazety: | 65 ml |
| Rozměr xyz jedn. balení: | 10.2x13.6x4.5 |
| Typ spotřebního materiálu: | Inkoustové cartridge |
| Výtěžnost kazety: | 3000 počet stran, 2001 - 3000 rozsah str. |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
