Ink. kazeta TB komp. s Canon PGI-570X, 0372C001, B
Kód: 4833200043Podrobný popis
Kód originálu: 0372C001
TB Print je dlouholetým výrobcem alternativních kazet pro celou řadu tiskáren světových výrobců.
Kazety a tonery splňují nejpřísnější nároky na kvalitu i tisk samotný.
TB Print je synonymum pro dokonalé věrný, ostrý tisk a to za stále atraktivní cenu.
Typ (cartridge/toner): Cartridge- new
Kapacita(ml): 24 ml
Chip: Ano
Barva: Černá
Dodatočné parametre
| Kategória: | Atramenty |
|---|---|
| Záruka: | 6 |
| Hmotnosť: | 0.06 kg |
| EAN: | 5901500505819 |
| Barevný tisk: | Ne |
| Barva: | Černá (Black) |
| Černobílý tisk: | Ano |
| Hloubka jedn. balení: | 5.5 |
| Hmotnosť: | 0.06 kg |
| Kód výrobcu: | TBC-PGI570XLB |
| Objem kazety: | 24 ml |
| Rozměr xyz jedn. balení: | 12x10.1x5.5 |
| Typ spotřebního materiálu: | Inkoustové cartridge |
| Výtěžnost kazety: | 500 počet stran, 251 - 500 rozsah str. |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
