HP T6N02AE - originálny
Kód: 34313384Podrobný popis
Inkoustová náplň HP 303 černá
*Barva: Černá
*Výtěžnost: 200 stran
*Objem kazety: 4 ml
*Kompatibilita: HP ENVY Inspire 7220e, HP ENVY Inspire 7221e, HP ENVY Inspire 7920e, HP ENVY Inspire 7921e
Dodatočné parametre
| Kategória: | Atramenty |
|---|---|
| Záruka: | 6 |
| Hmotnosť: | 0.05 kg |
| EAN: | 193015336414 |
| Barevný tisk: | Ne |
| Barva: | Černá (Black) |
| Černobílý tisk: | Ano |
| Hloubka jedn. balení: | 3.9 |
| Hmotnosť: | 0.05 kg |
| Kód výrobcu: | T6N02AE |
| Objem kazety: | 4 ml |
| Rozměr xyz jedn. balení: | 11.7x11.4x3.9 |
| Typ spotřebního materiálu: | Inkoustové cartridge |
| Výtěžnost kazety: | 200 počet stran, 100 - 250 rozsah str. |
| Záruka: | 6 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
