HP F6V24AE - originálny
Kód: 34313283Podrobný popis
Barvy: Tříbarevná
Výtěžnost (barevně): cca 200 stran
Objem kazety: 5 ml
Kompatibilita: HP DeskJet Ink Advantage 1115, 2135, 3635, 3835, 4535, 4675
Dodatočné parametre
| Kategória: | Atramenty |
|---|---|
| Záruka: | 6 |
| Hmotnosť: | 0.05 kg |
| EAN: | 889296160892 |
| Barevný tisk: | Ano |
| Barva: | Více barev (Multicolor) |
| Černobílý tisk: | Ne |
| Hloubka jedn. balení: | 3.9 |
| Hmotnosť: | 0.05 kg |
| Kód výrobcu: | F6V24AE |
| Objem kazety: | 5 ml |
| Rozměr xyz jedn. balení: | 11.6x11.5x3.9 |
| Typ spotřebního materiálu: | Inkoustové cartridge |
| Výtěžnost kazety: | 200 počet stran, 100 - 250 rozsah str. |
| Záruka: | 6 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
