HP 935 Yellow Ink Cartridge, C2P22AE (400 pages)
Kód: 34313273Podrobný popis
Výtěžnost: 400 stran, objem 4,5ml
Dodatočné parametre
| Kategória: | Atramenty |
|---|---|
| Záruka: | 6 |
| Hmotnosť: | 0.04 kg |
| EAN: | 888793177891 |
| Barevný tisk: | Ano |
| Barva: | Žlutá (Yellow) |
| Černobílý tisk: | Ne |
| Hloubka jedn. balení: | 11.6 |
| Hmotnosť: | 0.04 kg |
| Kód výrobcu: | C2P22AE#BGY |
| Objem kazety: | 4,5 ml |
| Rozměr xyz jedn. balení: | 2.4x10.7x11.6 |
| Typ spotřebního materiálu: | Inkoustové cartridge |
| Výtěžnost kazety: | 400 počet stran, 251 - 500 rozsah str. |
| Záruka: | 6 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
