HP 913A Black Original PageWide Cartridge (3,500 pages)
Kód: 692861Podrobný popis
HP 913 černá inkoustová kazeta
Barva: černá
Výtěžnost[str]: 3500
Kompatibilita:
Řada tiskáren HP PageWide 352 a 377
Řada tiskáren HP PageWide Pro 452 a 477
Řada tiskáren HP PageWide Managed P57750 a P55250
Dodatočné parametre
| Kategória: | Atramenty |
|---|---|
| Záruka: | 6 |
| Hmotnosť: | 0.16 kg |
| EAN: | 889296544654 |
| Barevný tisk: | Ne |
| Barva: | Černá (Black) |
| Černobílý tisk: | Ano |
| Hloubka jedn. balení: | 2.9 |
| Hmotnosť: | 0.16 kg |
| Kód výrobcu: | L0R95AE |
| Objem kazety: | 64 ml |
| Rozměr xyz jedn. balení: | 21.8x4.8x2.9 |
| Typ spotřebního materiálu: | Inkoustové cartridge |
| Výtěžnost kazety: | 3500 počet stran, 3001 - 5000 rozsah str. |
| Záruka: | 6 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
