HP 912 Magenta Original Ink Cartridge (315 pages)
Kód: 34313352Podrobný popis
Barva: Purpurová
Výtěžnost: 315 stran
Objem kazety: 2,93 ml
Kompatibilita: HP OfficeJet 8013, HP OfficeJet Pro 8023
Dodatočné parametre
| Kategória: | Atramenty |
|---|---|
| Záruka: | 6 |
| Hmotnosť: | 0.04 kg |
| EAN: | 192545866750 |
| Barevný tisk: | Ano |
| Barva: | Purpurová (Magenta) |
| Černobílý tisk: | Ne |
| Hloubka jedn. balení: | 2.5 |
| Hmotnosť: | 0.04 kg |
| Kód výrobcu: | 3YL78AE |
| Objem kazety: | 2,93 ml |
| Rozměr xyz jedn. balení: | 11.4x10.9x2.5 |
| Typ spotřebního materiálu: | Inkoustové cartridge |
| Výtěžnost kazety: | 315 počet stran, 251 - 500 rozsah str. |
| Záruka: | 6 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
