HP 301XL tříbarevná inkoustová kazeta, CH564EE
Kód: 34313244Podrobný popis
Tříbarevné inkoustové kazety HP 301XL byly vyvinuty tak, aby poskytovaly uživatelsky příjemné funkce a spolehlivý výkon. Tiskněte dokumenty, zprávy a dopisy v živých barvách za skvělou cenu.
Výtěžnost (černobíle): 330 stran ( Průměr odpovídá normě ISO/IEC 24711 nebo metodice testování HP a dlouhodobému tisku. Aktuální výtěžnost se mění v závislosti na obsahu tištěných stránek a jiných faktorech. Podrobnosti naleznete na adrese http://www.hp.com/go/learnaboutsupplies )
Kompatibilní s HP Deskjet 1050, HP Deskjet 2050, HP Deskjet 2050s
Dodatočné parametre
| Kategória: | Atramenty |
|---|---|
| Záruka: | 6 |
| Hmotnosť: | 0.06 kg |
| EAN: | 884962894552 |
| Barevný tisk: | Ano |
| Barva: | Více barev (Multicolor) |
| Černobílý tisk: | Ne |
| Hloubka jedn. balení: | 3.9 |
| Hmotnosť: | 0.06 kg |
| Kód výrobcu: | CH564EE |
| Objem kazety: | 6 ml |
| Rozměr xyz jedn. balení: | 11.6x11.4x3.9 |
| Typ spotřebního materiálu: | Inkoustové cartridge |
| Výtěžnost kazety: | 300 počet stran, 251 - 500 rozsah str. |
| Záruka: | 6 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
