HP 300 Tri-color Ink Cart, 4 ml, CC643EE (165 pages)
Kód: 34313217Podrobný popis
Tříbarevné inkoustové kazety HP 300 umožňují snadno tisknout dokumenty, zprávy a dopisy v živých barvách za dostupnou cenu. Tato originální inkoustová kazeta HP byla vyvinuta, aby poskytovala uživatelsky příjemné funkce a konzistentní spolehlivý výkon.
Výtěžnost až 165 stran A4 ( Skutečná výtěžnost závisína použité tiskárně, tištěných obrázcích a dalších faktorech. Další informace naleznete na webuwww.hp.com/go/learnaboutsupplies ).
Kompatibilní s HP Deskjet D2560, F4280.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Atramenty |
|---|---|
| Záruka: | 6 |
| Hmotnosť: | 0.06 kg |
| EAN: | 884962780497 |
| Barevný tisk: | Ano |
| Barva: | Více barev (Multicolor) |
| Černobílý tisk: | Ne |
| Hloubka jedn. balení: | 3.9 |
| Hmotnosť: | 0.06 kg |
| Kód výrobcu: | CC643EE |
| Objem kazety: | 4 ml |
| Rozměr xyz jedn. balení: | 11.7x11.4x3.9 |
| Typ spotřebního materiálu: | Inkoustové cartridge |
| Výtěžnost kazety: | 165 počet stran, 100 - 250 rozsah str. |
| Záruka: | 6 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
