Epson Singlepack Red 478XL Claria Photo HD Ink
Kód: EC13T04F54010Podrobný popis
Inkoust Claria Photo HD je určen fotografickým nadšencům, kteří chtějí tisknout a vystavovat své fotografie. Zaručuje hladké tónové přechody, hluboké přirozené odstíny černé a bohaté, zářivé barvy.
Balení
Typ balení: Jednotlivé balení
Technologie
Obsah: 1 x 10,2 ml Červená
Výtěžnost stran: 830 s
Kapacita: Vysoká
Technologie: Fotoinkoust Claria™ Photo HD
Zkratka: 478XL
Symbol: Veverka
Velikost: XL
Dodatočné parametre
| Kategória: | Atramenty |
|---|---|
| Záruka: | 6 |
| Hmotnosť: | 0.04 kg |
| EAN: | 8715946645681 |
| Barevný tisk: | Ano |
| Barva: | Červená (Red) |
| Černobílý tisk: | Ne |
| Hloubka jedn. balení: | 3.7 |
| Hmotnosť: | 0.04 kg |
| Kód výrobcu: | C13T04F54010 |
| Objem kazety: | 10,2 ml |
| Rozměr xyz jedn. balení: | 14.1x9.7x3.7 |
| Typ spotřebního materiálu: | Inkoustové cartridge |
| Výtěžnost kazety: | 830 počet stran, 501 - 1000 rozsah str. |
| Záruka: | 6 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
