Epson Singlepack Black 16XL DURABrite Ultra Ink
Kód: EC13T16314012Podrobný popis
Inkoust Epson DURABrite Ultra je perfektní pro tisk firemních dokumentů v laserové kvalitě. Systém pigmentových inkoustů zajišťuje, že vytištěné dokumenty jsou odolné vůči vodě, rozmazání a zvýrazňovačům a díky rychlému schnutí se tyto inkousty skvěle hodí pro oboustranný tisk.
Barva: Black
Výtěžnost: 500 stran
Kompatibilní zařízení:
WorkForce WF-2010W
WorkForce WF-2510WF
WorkForce WF-2520NF
WorkForce WF-2530WF
WorkForce WF-2750DWF
Dodatočné parametre
| Kategória: | Atramenty |
|---|---|
| Záruka: | 6 |
| Hmotnosť: | 0.04 kg |
| EAN: | 8715946624983 |
| Barevný tisk: | Ne |
| Barva: | Černá (Black) |
| Černobílý tisk: | Ano |
| Hloubka jedn. balení: | 2.6 |
| Hmotnosť: | 0.04 kg |
| Kód výrobcu: | C13T16314012 |
| Objem kazety: | 12,9 ml |
| Rozměr xyz jedn. balení: | 14.1x9.7x2.6 |
| Typ spotřebního materiálu: | Inkoustové cartridge |
| Výtěžnost kazety: | 500 počet stran, 251 - 500 rozsah str. |
| Záruka: | 6 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
