EPSON ink bar Singlepack "Slon" Cyan 24 Claria Photo HD Ink
Kód: EC13T24224012Podrobný popis
Inkoust Claria Photo HD je ideální volbou pro fotografy, kteří chtějí tisknout a vystavovat výjimečné lesklé fotografie špičkové kvality. Ocení jej všichni nadšení fotografové, kteří mají vysoké nároky na kvalitu tisku snímků pořízených digitálními zrcadlovkami nebo kompaktními fotoaparáty.
Barva: Black
Výtěžnost: 360 stran
Dodatočné parametre
| Kategória: | Atramenty |
|---|---|
| Záruka: | 6 |
| Hmotnosť: | 0.04 kg |
| EAN: | 8715946625324 |
| Barevný tisk: | Ano |
| Barva: | Azurová (Cyan) |
| Černobílý tisk: | Ne |
| Hloubka jedn. balení: | 2.5 |
| Hmotnosť: | 0.04 kg |
| Kód výrobcu: | C13T24224012 |
| Objem kazety: | 4,6 ml |
| Rozměr xyz jedn. balení: | 9.8x14.5x2.5 |
| Typ spotřebního materiálu: | Inkoustové cartridge |
| Výtěžnost kazety: | 360 počet stran, 251 - 500 rozsah str. |
| Záruka: | 6 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
