Canon Zásobník inkoustu PFI-107 BK
Kód: 351201593Podrobný popis
Canon PFI-107BK, 6705B001
Originální cartridge Canon PFI-107BK, 6705B001, barva black, výtěžnost 130ml.
Vhodné pro tyto tiskárny
Canon iPF670
Dodatočné parametre
| Kategória: | Atramenty |
|---|---|
| Záruka: | 6 |
| Hmotnosť: | 0.18 kg |
| EAN: | 4960999910949 |
| Barevný tisk: | Ne |
| Barva: | Černá (Black) |
| Černobílý tisk: | Ano |
| Hloubka jedn. balení: | 3.2 |
| Hmotnosť: | 0.18 kg |
| Kód výrobcu: | 6705B001 |
| Objem kazety: | 130 ml |
| Rozměr xyz jedn. balení: | 8x19.5x3.2 |
| Typ spotřebního materiálu: | Inkoustové cartridge |
| Záruka: | 6 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
