Canon PG-595XL/CL-586XL PVP
Kód: 35120700Podrobný popis
Canon PG-595XL/CL-586XL PVP
Dva inkoustové cartridge 9,7 mm (Černý+Barevný)
Záruka: 6 měsíců
Dodatočné parametre
| Kategória: | Atramenty |
|---|---|
| Záruka: | 6 |
| Hmotnosť: | 0.39 kg |
| EAN: | 8714574693859 |
| Barva: | Více barev (Multicolor) |
| Celkový objem náplně: | 9,7 ml |
| Hloubka jedn. balení: | 20.2 |
| Hmotnosť: | 0.39 kg |
| Kód výrobcu: | 7170C004 |
| Rozměr xyz jedn. balení: | 7x11.9x20.2 |
| Typ spotřebního materiálu: | Inkoustové cartridge |
| Záruka: | 6 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
