Canon Dye Ink Tank PFI-102 Yellow
Kód: 35120159Podrobný popis
Žlutá inkoustová kazeta, kompatibilní s iPF 500/600/610/700/710, obsah 130ml.
Související odkazy
Dodatočné parametre
| Kategória: | Atramenty |
|---|---|
| Záruka: | 6 |
| Hmotnosť: | 0.18 kg |
| EAN: | 4960999299808 |
| Barevný tisk: | Ano |
| Barva: | Žlutá (Yellow) |
| Černobílý tisk: | Ne |
| Hloubka jedn. balení: | 5.1 |
| Hmotnosť: | 0.18 kg |
| Kód výrobcu: | 0898B001 |
| Objem kazety: | 130 ml |
| Rozměr xyz jedn. balení: | 8.1x16x5.1 |
| Typ spotřebního materiálu: | Inkoustové cartridge |
| Záruka: | 6 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
