Canon CARTRIDGE PGI-72 PBK foto černá pro Pixma PRO-10 (510 str.)
Kód: 35120324Podrobný popis
Fotografická, černá inkoustová kazeta s tiskovou kapacitou 510 stran
Související odkazy
Dodatočné parametre
| Kategória: | Atramenty |
|---|---|
| Záruka: | 6 |
| Hmotnosť: | 0.05 kg |
| EAN: | 4960999902074 |
| Barevný tisk: | Ne |
| Barva: | Černá (Black) |
| Černobílý tisk: | Ano |
| Hloubka jedn. balení: | 3.3 |
| Hmotnosť: | 0.05 kg |
| Kód výrobcu: | 6403B001 |
| Objem kazety: | 14 ml |
| Rozměr xyz jedn. balení: | 14x10x3.3 |
| Typ spotřebního materiálu: | Inkoustové cartridge |
| Výtěžnost kazety: | 510 počet stran, 501 - 1000 rozsah str. |
| Záruka: | 6 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
