Canon CARTRIDGE PGI-580XL pigmentová černá pro PIXMA TS615x, TS625x, TS635x, TR7550, TS815x (400 str.)
Kód: 35120411Podrobný popis
Kompatibilní s:
PIXMA TR7550, PIXMA TR8550, PIXMA TS6150, PIXMA TS6151, PIXMA TS8150, PIXMA TS8151, PIXMA TS8152, PIXMA TS9150, PIXMA TS9155, PIXMA TS6250, PIXMA TS6251, PIXMA TS9550, PIXMA TS9551C, PIXMA TS8250, PIXMA TS8251, PIXMA TS8252, PIXMA TS705
Dodatočné parametre
| Kategória: | Atramenty |
|---|---|
| Záruka: | 6 |
| Hmotnosť: | 0.05 kg |
| EAN: | 4549292086980 |
| Barevný tisk: | Ne |
| Barva: | Černá (Black) |
| Černobílý tisk: | Ano |
| Hloubka jedn. balení: | 3.2 |
| Hmotnosť: | 0.05 kg |
| Kód výrobcu: | 2024C001 |
| Objem kazety: | 18,5 ml |
| Rozměr xyz jedn. balení: | 6.9x14.7x3.2 |
| Typ spotřebního materiálu: | Inkoustové cartridge |
| Výtěžnost kazety: | 400 počet stran, 251 - 500 rozsah str. |
| Záruka: | 6 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
