Canon CARTRIDGE PGI-550PGBK pigmentová černá pro Pixma iP, Pixma iX, Pixma MG a Pixma MX 6850, 725x, 925 (300 str.)
Kód: 35120301Podrobný popis
Černá inkoustová kazeta. Obsah inkoustu v balení je 15 ml.
Související odkazy
Dodatočné parametre
| Kategória: | Atramenty |
|---|---|
| Záruka: | 6 |
| Hmotnosť: | 0.05 kg |
| EAN: | 4960999904580 |
| Barevný tisk: | Ne |
| Barva: | Černá (Black) |
| Černobílý tisk: | Ano |
| Hloubka jedn. balení: | 3.6 |
| Hmotnosť: | 0.05 kg |
| Kód výrobcu: | 6496B001 |
| Objem kazety: | 15 ml |
| Rozměr xyz jedn. balení: | 7.2x14.7x3.6 |
| Typ spotřebního materiálu: | Inkoustové cartridge |
| Výtěžnost kazety: | 300 počet stran, 251 - 500 rozsah str. |
| Záruka: | 6 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
