Canon CARTRIDGE PG-510BK černý pro PIXMA iP2700, MP2x0, MP49x, MX3x0, MX3x0, MX410x MX420 (220 str.)
Kód: 35120234Dodatočné parametre
| Kategória: | Atramenty |
|---|---|
| Záruka: | 6 |
| Hmotnosť: | 0.06 kg |
| EAN: | 4960999617015 |
| Barevný tisk: | Ne |
| Barva: | Černá (Black) |
| Černobílý tisk: | Ano |
| Hloubka jedn. balení: | 13.9 |
| Hmotnosť: | 0.06 kg |
| Kód výrobcu: | 2970B001 |
| Objem kazety: | 9 ml |
| Rozměr xyz jedn. balení: | 5.5x8.5x13.9 |
| Typ spotřebního materiálu: | Inkoustové cartridge |
| Výtěžnost kazety: | 220 počet stran, 100 - 250 rozsah str. |
| Záruka: | 6 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
