Canon CARTRIDGE PFI-5100C Cyan cartridge pro ImagePROGRAF PRO-310
Kód: 35120678Podrobný popis
Canon PFI-5100C azurová
Cartridge pro tiskárnu Canon imagePROGRAF PRO-310, 14,4ml
Specifikace:
Značka tiskárny: Canon
Řada tiskárny: ImagePROGRAF
Model tiskárny: PRO-310
Barva: Azurová
Balení: Jednobarevná náplň
Dodatočné parametre
| Kategória: | Atramenty |
|---|---|
| Záruka: | 6 |
| Hmotnosť: | 0.05 kg |
| EAN: | 4549292242966 |
| Barva: | Azurová (Cyan) |
| Celkový objem náplně: | 14,4 ml |
| Hloubka jedn. balení: | 3.2 |
| Hmotnosť: | 0.05 kg |
| Kód výrobcu: | 6953C001 |
| Rozměr xyz jedn. balení: | 13.9x10.1x3.2 |
| Typ spotřebního materiálu: | Inkoustové cartridge |
| Záruka: | 6 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
