CANON CARTRIDGE CLI-571 M purpurová pro PIXMA MG575x, MG685x, MG775x, TS505x, TS605x, TS805x (297 str.)
Kód: 35120364Podrobný popis
Canon CLI-571 M, purpurový
barva:
purpurová
objem:
7 ml
kompatibilita:
Canon Pixma MG7750
Canon Pixma MG7751
Canon Pixma MG7752
Canon Pixma MG7753
Canon Pixma MG5750
Canon Pixma MG5751
Canon Pixma MG5752
Canon Pixma MG5753
Canon Pixma MG6850
Canon Pixma MG6851
Canon Pixma MG6852
Canon Pixma MG6853
Dodatočné parametre
| Kategória: | Atramenty |
|---|---|
| Záruka: | 6 |
| Hmotnosť: | 0.03 kg |
| EAN: | 4549292032963 |
| Barevný tisk: | Ano |
| Barva: | Purpurová (Magenta) |
| Černobílý tisk: | Ne |
| Hloubka jedn. balení: | 2.3 |
| Hmotnosť: | 0.03 kg |
| Kód výrobcu: | 0387C001 |
| Objem kazety: | 7 ml |
| Rozměr xyz jedn. balení: | 9.7x11.2x2.3 |
| Typ spotřebního materiálu: | Inkoustové cartridge |
| Výtěžnost kazety: | 306 počet stran, 251 - 500 rozsah str. |
| Záruka: | 6 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
