Canon CARTRIDGE CLI-551Y žlutá pro Pixma iP, Pixma iX, Pixma MG a Pixma MX 6850, 725x, 925, 8750 (300 str.)
Kód: 35120305Podrobný popis
Žlutá inkoustová kazeta s tiskovou kapacitou až 330 stran A4.
Související odkazy
Dodatočné parametre
| Kategória: | Atramenty |
|---|---|
| Záruka: | 6 |
| Hmotnosť: | 0.04 kg |
| EAN: | 4960999905563 |
| Barevný tisk: | Ano |
| Barva: | Žlutá (Yellow) |
| Černobílý tisk: | Ne |
| Hloubka jedn. balení: | 2.2 |
| Hmotnosť: | 0.04 kg |
| Kód výrobcu: | 6511B001 |
| Objem kazety: | 7 ml |
| Rozměr xyz jedn. balení: | 11.1x9.7x2.2 |
| Typ spotřebního materiálu: | Inkoustové cartridge |
| Výtěžnost kazety: | 304 počet stran, 251 - 500 rozsah str. |
| Záruka: | 6 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
