Canon CARTRIDGE CL-513 barevná pro PIXMA IP 2700, MP 2x0, MP49x, MX3x0, MX4x0 (350 str.)
Kód: 35120235Dodatočné parametre
| Kategória: | Atramenty |
|---|---|
| Záruka: | 6 |
| Hmotnosť: | 0.07 kg |
| EAN: | 4960999617022 |
| Barevný tisk: | Ano |
| Barva: | Více barev (Multicolor) |
| Černobílý tisk: | Ne |
| Hloubka jedn. balení: | 13.9 |
| Hmotnosť: | 0.07 kg |
| Kód výrobcu: | 2971B001 |
| Objem kazety: | 13 ml |
| Rozměr xyz jedn. balení: | 5.6x8.4x13.9 |
| Typ spotřebního materiálu: | Inkoustové cartridge |
| Výtěžnost kazety: | 350 počet stran, 251 - 500 rozsah str. |
| Záruka: | 6 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
