Canon CARTRIDGE CL-511 barevná pro PIXMA iP2700, MP2x0, MP49x, MX3x0, MX410, MX420 (245 str.)
Kód: 35120236Dodatočné parametre
| Kategória: | Atramenty |
|---|---|
| Záruka: | 6 |
| Hmotnosť: | 0.07 kg |
| EAN: | 4960999617039 |
| Barevný tisk: | Ano |
| Barva: | Více barev (Multicolor) |
| Černobílý tisk: | Ne |
| Hloubka jedn. balení: | 13.9 |
| Hmotnosť: | 0.07 kg |
| Kód výrobcu: | 2972B001 |
| Objem kazety: | 9 ml |
| Rozměr xyz jedn. balení: | 5.6x8.5x13.9 |
| Typ spotřebního materiálu: | Inkoustové cartridge |
| Výtěžnost kazety: | 240 počet stran, 100 - 250 rozsah str. |
| Záruka: | 6 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
