Canon BJ CARTRIDGE PGI-72 PC foto azurová pro PIXMA PRO-10 (351 str.)
Kód: 35120328Podrobný popis
Fotografická, azurová inkoustová kazeta s tiskovou kapacitou 351 stran
Související odkazy
Dodatočné parametre
| Kategória: | Atramenty |
|---|---|
| Záruka: | 6 |
| Hmotnosť: | 0.05 kg |
| EAN: | 4960999902203 |
| Barevný tisk: | Ano |
| Barva: | Azurová (Cyan) |
| Černobílý tisk: | Ne |
| Hloubka jedn. balení: | 3.2 |
| Hmotnosť: | 0.05 kg |
| Kód výrobcu: | 6407B001 |
| Objem kazety: | 14 ml |
| Rozměr xyz jedn. balení: | 13.9x10.2x3.2 |
| Typ spotřebního materiálu: | Inkoustové cartridge |
| Výtěžnost kazety: | 351 počet stran, 251 - 500 rozsah str. |
| Záruka: | 6 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
