HP 731 DesignJet Printhead
Kód: 44301370Podrobný popis
Originální Černá a barevná Tisková hlava HP č.731 - P2V27A.
Tisková hlava HP 731 DesignJet a originální inkoustové inkousty HP jsou navrženy a testovány společně, aby bylo dosaženo jasné barvy a tučné kvality obrazu pro technické tisky na běžných papírech.
Barva tiskového spotřebního materiálu - Azurová, purpurová, žlutá, šedá, fot. černá, matná černá (2 barvy na tiskovou hlavu).
Dodatočné parametre
| Kategória: | Atramenty pre HP |
|---|---|
| Záruka: | 6 |
| Hmotnosť: | 0.11 kg |
| EAN: | 190781037712 |
| Barevný tisk: | Ano |
| Barva: | Černá (Black) |
| Černobílý tisk: | Ano |
| Hloubka jedn. balení: | 7 |
| Hmotnosť: | 0.11 kg |
| Kód výrobcu: | P2V27A |
| Rozměr xyz jedn. balení: | 14x3x7 |
| Typ spotřebního materiálu: | Ostatní příslušenství |
| Záruka: | 6 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
