HP 728 300-ml Cyan InkCart
Kód: 692883Podrobný popis
Originální inkoustová náplň HP 728, azurová.
Barva: Azurová
Inkoustová kapka: 6 pl
Typy inkoustu: Dye-based
Objem kazety [ml]: 300
Kompatibilita:
HP DesignJet T830
HP DesignJet T730
Záruka: 24 měsíců
Dodatočné parametre
| Kategória: | Atramenty pre HP |
|---|---|
| Záruka: | 6 |
| Hmotnosť: | 0.5 kg |
| EAN: | 889894377937 |
| Barevný tisk: | Ano |
| Barva: | Azurová (Cyan) |
| Černobílý tisk: | Ne |
| Hloubka jedn. balení: | 4.3 |
| Hmotnosť: | 0.5 kg |
| Kód výrobcu: | F9K17A |
| Objem kazety: | 300 ml |
| Rozměr xyz jedn. balení: | 28.7x14.7x4.3 |
| Typ spotřebního materiálu: | Inkoustové cartridge |
| Záruka: | 6 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
