HP 728 130-ml Magenta DesignJet Ink Cartridge
Kód: 692843Podrobný popis
Originální cartridge HP 728, HP F9J66A
barva purpurová
výtěžnost 130ml
Pro tiskárny
HP DesignJet T730, DesignJet T830, DesignJet T830 MFP
Dodatočné parametre
| Kategória: | Atramenty pre HP |
|---|---|
| Záruka: | 6 |
| Hmotnosť: | 0.24 kg |
| EAN: | 888793397855 |
| Barevný tisk: | Ano |
| Barva: | Purpurová (Magenta) |
| Černobílý tisk: | Ne |
| Hloubka jedn. balení: | 4.5 |
| Hmotnosť: | 0.24 kg |
| Kód výrobcu: | F9J66A |
| Objem kazety: | 130 ml |
| Rozměr xyz jedn. balení: | 20x13x4.5 |
| Typ spotřebního materiálu: | Inkoustové cartridge |
| Záruka: | 6 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
