HP 727 300-ml Grey DesignJet Ink Cartridge
Kód: 692850Podrobný popis
S originálními inkousty HP můžete pomoct snížit prostoje a zvýšit produktivitu. Rychleschnoucí, odolné proti rozmazání. Získáte ostré, jasné a přesné linie s živými barvami - dokonce skutečné neutrální šedá.
Specifikace:
Barva: šedá
Pokles ink: 6 pl
Provozní teplota: 5 to 40°C
Skladovací teplota: -25 to 55°C
Skladovací vlhkost: 20 to 80% RH
Rozměry (W x D x H): 283 x 41 x 118 mm
Hmotnost: 0.49 kg
Dodatočné parametre
| Kategória: | Atramenty pre HP |
|---|---|
| Záruka: | 6 |
| Hmotnosť: | 0.5 kg |
| EAN: | 889296103349 |
| Barevný tisk: | Ne |
| Barva: | Šedá (Gray) |
| Černobílý tisk: | Ano |
| Hloubka jedn. balení: | 4.3 |
| Hmotnosť: | 0.5 kg |
| Kód výrobcu: | F9J80A |
| Objem kazety: | 300 ml |
| Rozměr xyz jedn. balení: | 28.3x11.8x4.3 |
| Typ spotřebního materiálu: | Inkoustové cartridge |
| Záruka: | 6 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
