HP 727 300 ml Black matte DJ Ink Cart, C1Q12A
Kód: 2008612Podrobný popis
Inkoustové kazety HP 727 Designjet byly navrženy společně s vaší tiskárnou HP Designjet v podobě optimalizovaného tiskového systému. Originální inkousty HP vám pomohou omezit prostoje a zvýšit produktivitu. Zřetelné, rychleschnoucí výtisky odolné vůči rozmazání vám pomohou udržet nasazené pracovní tempo.
Specifikace
*Barvy tiskových kazet
Matně černá
*Inkoustová kapka
9 pl
*Kompatibilní typy inkoustů
Na bázi pigmentu
Dodatočné parametre
| Kategória: | Atramenty pre HP |
|---|---|
| Záruka: | 6 |
| Hmotnosť: | 0.5 kg |
| EAN: | 887758278048 |
| Barevný tisk: | Ne |
| Barva: | Černá (Black) |
| Černobílý tisk: | Ano |
| Hloubka jedn. balení: | 4.3 |
| Hmotnosť: | 0.5 kg |
| Kód výrobcu: | C1Q12A |
| Objem kazety: | 300 ml |
| Rozměr xyz jedn. balení: | 11.6x28.4x4.3 |
| Typ spotřebního materiálu: | Inkoustové cartridge |
| Záruka: | 6 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
