HP 712 3-Pack 29-ml Magenta DesignJet Ink Cartridge
Kód: 44301397Podrobný popis
Barva: Purpurová
Objem kazety: 3× 29 ml
Kompatibilní tiskárny:
HP DesignJet Studio 24" (5HB12A)
HP DesignJet Studio 36" (5HB14A)
HP DesignJet Studio Steel 24" (5HB12C)
HP DesignJet Studio Steel 36" (5HB14C)
HP DesignJet T230 24" (5HB07A)
HP DesignJet T250 24" (5HB06A)
HP DesignJet T630 24" (5HB09A)
HP DesignJet T630 36" (5HB11A)
HP DesignJet T650 24" (5HB08A)
HP DesignJet T650 36" (5HB10A)
Dodatočné parametre
| Kategória: | Atramenty pre HP |
|---|---|
| Záruka: | 6 |
| Hmotnosť: | 0.2 kg |
| EAN: | 193905352876 |
| Barevný tisk: | Ano |
| Barva: | Purpurová (Magenta) |
| Černobílý tisk: | Ne |
| Hloubka jedn. balení: | 4.8 |
| Hmotnosť: | 0.2 kg |
| Kód výrobcu: | 3ED78A |
| Rozměr xyz jedn. balení: | 12.3x12.5x4.8 |
| Typ spotřebního materiálu: | Inkoustové cartridge |
| Záruka: | 6 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
