HP 45 Black Ink Cart, 42 ml, 51645AE (930 pages)
Kód: 51645AEPodrobný popis
kompatibilní s: hp fax 1220hp deskjet 710c/720c/810c/815c/880c/890c/895cxihp deskjet 820cxi/850c/870cxihp deskjet 1100c /1120c/1125c/1600c/cmhp officejet pro 1150c/1170c/1175chp designjet 700/750c/750c plus/755 cmhp deskjet 930/950/970/980/990hp photosmart p1000/p1100hp deskjet 1220c/1220c/pshp officejet g55/g85/g95/k60/k80/r45/r65/t45/t65hp colour copier 290pigment ink., 42 ml, cca 830 str.
Související dokumenty
Dodatočné parametre
| Kategória: | Atramenty pre HP |
|---|---|
| Záruka: | 6 |
| Hmotnosť: | 0.15 kg |
| EAN: | 088698200292 |
| Barevný tisk: | Ne |
| Barva: | Černá (Black) |
| Černobílý tisk: | Ano |
| Hloubka jedn. balení: | 2.9 |
| Hmotnosť: | 0.15 kg |
| Kód výrobcu: | 51645AE |
| Objem kazety: | 42 ml |
| Rozměr xyz jedn. balení: | 15.7x11.7x2.9 |
| Typ spotřebního materiálu: | Inkoustové cartridge |
| Výtěžnost kazety: | 930 počet stran, 501 - 1000 rozsah str. |
| Záruka: | 6 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
