HP 305 2-Pack Tri-color/Black Original Ink Cartridge (100 / 120 pages)
Kód: 556699Podrobný popis
Inkoustová náplň HP 305 kombinované balení - černá, azurová, purpurová, žlutá
Výtěžnost (černá): 120 stran
Výtěžnost (barevně): 100 stran
Objem kazety: 2 ml (černá), 2 ml (azurová, purpurová, žlutá)
Kompatibilní s:
HP DeskJet 2320
HP DeskJet 2720
HP DeskJet Plus 4120
HP ENVY 6020e
HP ENVY Pro 6420e
Dodatočné parametre
| Kategória: | Atramenty pre HP |
|---|---|
| Záruka: | 6 |
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| EAN: | 195161166969 |
| Barva: | Více barev (Multicolor) |
| Celkový objem náplně: | 2 ml |
| Hloubka jedn. balení: | 3.9 |
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| Kód výrobcu: | 6ZD17AE |
| Rozměr xyz jedn. balení: | 11.6x15.7x3.9 |
| Typ spotřebního materiálu: | Inkoustové cartridge |
| Výtěžnost kazety: | 120 počet stran, 100 - 250 rozsah str. |
| Záruka: | 6 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
