R265/360,RX560 Yellow Ink cartridge (T0804)
Kód: EC13T080440-2Podrobný popis
Při použití inkoustů Epson dosáhnete nepřekonatelných výsledků při tisku doma, v kanceláři i v profesionálním studiu. Vytěžte ze své tiskárny více
Barva: Žlutá (yellow)
Výtěžnost: 7,4 ml
Kompatibilní zařízení:
Epson Stylus Photo P50
Epson Stylus Photo PX660
Epson Stylus Photo PX700W
Epson Stylus Photo PX710W
Epson Stylus Photo PX720WD
Epson Stylus Photo PX830FWD
Epson Stylus Photo R265
Epson Stylus Photo R285
Epson Stylus Photo R360
Epson Stylus Photo RX585
Epson Stylus Photo RX685
Dodatočné parametre
| Kategória: | Atramenty pre Epson |
|---|---|
| Záruka: | 6 |
| Hmotnosť: | 0.05 kg |
| EAN: | 8715946330037 |
| Barevný tisk: | Ano |
| Barva: | Žlutá (Yellow) |
| Černobílý tisk: | Ne |
| Hloubka jedn. balení: | 2.8 |
| Hmotnosť: | 0.05 kg |
| Kód výrobcu: | C13T08044011 |
| Objem kazety: | 7 ml |
| Rozměr xyz jedn. balení: | 14.1x11.1x2.8 |
| Typ spotřebního materiálu: | Inkoustové cartridge |
| Výtěžnost kazety: | 460 počet stran, 251 - 500 rozsah str. |
| Záruka: | 6 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
